מידע חשוב לנוסע

לקוחות יקרים,

אנו מודים לכם על שבחרתם לטוס עמנו ומקווים כי תיהנו מחופשתכם בקרואטיה. נודה לתשומת לבכם לקריאת האמור מטה. אנו מבקשים לציין כי המידע הרצ"ב מהווה הסכמה לתנאי רכישת כרטיס הטיסה.

כרטיס טיסה

כרטיסי טיסה

דמי ביטול / שינוי הזמנה לטסים בחברת Croatia Airlines

נוסע רשאי לרכוש ביטוח דמי ביטול בסך 40 $ שיאפשרו לנוסע לבטל את הזמנתו ללא דמי ביטול עד 5 ימי עבודה לפני מועד הטיסה וזאת בתנאי שרכישת ביטוח זה תתבצע בתוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה ועד 14 ימי עסקים לפני מועד הטיסה.

בכל מקרה אחר יחולו דמי הביטול הבאים:

 • עד 4 ימי עסקים לפני מועד הטיסה הלוך יחולו דמי ביטול / שינוי בסך 75% מהמחיר לנוסע.
 • פחות מ 4 ימי עסקים ועד 24 שעות לפני מועד הטיסה הלוך יחולו דמי ביטול / שינוי בסך 90% מהמחיר לנוסע.
 • פחות מ 24 שעות לפני מועד הטיסה הלוך יחולו דמי ביטול / שינוי בסך 100% מהמחיר לנוסע מלבד מיסי נמל שיוחזרו.

הנחיות הקשורות ליציאה מישראל, כניסה לקרואטיה וחזרה לישראל בשל נגיף הקורונה

מידע כללי

 • "דרכון ירוק"/"תו ירוק" / תעודת מתחסן אינה פוטרת מהצורך בביצוע בדיקת קורונה ביציאה לקרואטיה ובכניסה חזרה לישראל. הבדיקה צריכה להיות בתוקף של עד 48 ממועד הטיסה הלוך וממועד הטיסה חזור.
 • באחריות הנוסעים לקבל את המידע העדכני הנדרש לכניסה לקרואטיה ולהצטייד בכל המסמכים הנדרשים.
 • יודגש כי חברת התעופה אינה אחראית למגבלות אלו ואחרות שיוטלו ע"י גורם כלשהו ואשר ימנעו עליית נוסע לטיסה או את כניסתו ליעד.
 • בשל תנאי הכניסה והיציאה הקשורים לקורונה, תהליך הבידוק לטיסה והעלייה לטיסה מתארכים ועל כן מומלץ להגיע לנמל התעופה לפחות 3.5 שעות טרם מועד הטיסה ולהקדים את ההגעה לשער העלייה למטוס.
 • המידע בדבר התמודדות עם נגיף הקורונה מתעדכן מעת לעת הן על ידי רשויות מדינת ישראל והן על ידי הרשויות בקרואטיה ובאחריות הנוסעים להתעדכן במידע זה. למרות האמור אנו מביאים לעיונכם מידע הנכון לרגע פרסום הדברים ולכן לא בהכרח זהו המידע עדכני המותאם להנחיות המדינה, כמו כן אישורים הנדרשים בחו"ל יש להציגם באנגלית.

דגשים חשובים

 • יש להציג תעודת מתחסן, או תעודת מחלים או בדיקת קורונה שלילית בעלת תוקף של עד 72 שעות ממועד הטיסה מישראל ואותו כנ"ל בחזרה לישראל, אותה יש להציג בנמלי התעופה בישראל ובקרואטיה. נוסעים הטסים לישראל הנושאים תעודת מתחסן או מחלימים אינם פטורים מבדיקת קורונה שאמורה להיות בתוקף בטווח הזמן של עד 72 שעות טרם הטיסה.
 • יש למלא עבור כל נוסע במהלך 24 השעות שלפני ההמראה, טופס הצהרת בריאות לפני היציאה מהארץ וגם לפני הכניסה לארץ. את הטופס יש להביא מודפס לדלפקי הבידוק בשדה התעופה ובלעדיו לא ניתן יהיה לעלות לטיסה.
 • נוסעים שלא התחסנו יכולים לבצע בדיקת קורונה בנתב"ג שמותנית ברישום מוקדם.
 • לנוחותכם מצ"ב לינקים רלוונטיים שיפנו אתכם לטפסים, מידע והנחיות מטעם משרד הבריאות בישראל.
  הנחיות משרד הבריאות לגבי כניסה ויציאה לישראל
  טופס הצהרת נוסע מישראל
  טופס הצהרת בריאות לנכנסים לישראל
 • טרם הטיסה רצוי להיכנס לאתר רשות שדות התעופה ראו לינק  אתר רשות שדות התעופה
 • כניסה לקרואטיה – כניסה למדינה מותנית בהצגת בדיקת קורונה שלילית בעלת תוקף של עד 48 שעות טרם הכניסה לקרואטיה, או הצגת תעודת מתחסן כתובה באנגלית ובלבד שהחיסון השני נעשה לפחות 14 יום טרם הכניסה לקרואטיה.
 • טרם הכניסה לקרואטיה יש למלא פרטים באתר  https://entercroatia.mup.hr/
 • יש להציג בשדה התעופה בקרואטיה אישור להזמנת בית המלון שבו תשהו, או במידה והנכם לנים בבית של חברים / קרובים כלשהם, הזמנה המאשרת את מקום הימצאותכם בקרואטיה.
 • מידע נוסף הקשור להנחיות למבקרים בקרואטיה תוכלו למצוא בלינק לאתר: שגרירות קרואטיה בישראל
 • טרם הטיסה חזרה לישראל יש להציג בדיקת קורונה שלילית אשר בוצעה בטווח של עד 72 שעות לפני מועד ההמראה לארץ, בהתאם לדרישות התקנות בישראל ולרבות ילדים, תינוקות ונושאי תעודת מחלים או מתחסן.
 • כמו כן יש למלא הצהרת בריאות ולפעול על פי הנהלים המופיעים בקישור שלהלן: https://corona.health.gov.il/flights/?utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral

חשוב: נוסעים שיגיעו לטיסה ללא המסמכים והאישורים הנדרשים עלולים לא להתקבל לטיסה וחברת התעופה תהיה פטורה ממתן החזר כספי כלשהו.

מידע נוסף ניתן לקבל בשגרירות קרואטיה בישראל טלפון: 03-640300

מקומות ישיבה

מקומות ישיבה

הזמנת מקומות ישיבה

ניתן להזמין מקומות ישיבה במטוס הן בהזמנה טלפונית והן דרך אתר האינטרנט. עלות הזמנת מקומות ישיבה הינה 10 $ לנוסע לכיוון.

הזמנת מקומות ישיבה מועדפים

ניתן להזמין מקומות ישיבה מועדפים עם מקום מרווח יותר במטוס ב- 2 השורות הראשונות, בעלות של 20 $ לנוסע לכיוון.
נוסע עם תינוק, וכן נוסע המבקש כיסא גלגלים לא יוכלו לשבת בשורה 1,2 ולא בשורות 10,11,12

מקומות ישיבה

שינוי פרטי הזמנה

ניתן לשנות פרטי הזמנה עד 3 ימים מיום היציאה כגון שם נוסע ותאריכי יציאה בעלות של 50 $ לנוסע. במקרים של שינוי פרטי הזמנה מתחת ל 3 מים לפני מועד הטיסה יחולו דמי שינוי בסך 100 $ לנוסע.

אוכל במטוס

אירוח במטוס

הטיסה אינה כוללת ארוחות, אולם במהלך הטיסה מוגשת שתייה קלה וכמו כן ניתן לרכוש מספר פריטי מזון, מידע נוסף תוכלו למצוא  בחוברת הנמצאת בכיס המושב.

כבודה

כבודה

כבודת יד

הנכם רשאים לקחת בצמוד אליכם כבודת יד במשקל שאינו עולה על 8 ק"ג וזאת ללא תשלום נוסף. כבודה זו תאוחסן בתאים המיועדים לכך מעל המושב או מתחת למושב שלפניכם. המידות המותרות הנן עד 56 ס"מ אורך, 45 רוחב, 25 ס"מ עומק (כולל גלגלים, ידיות, כיסי צד וכו'). סך מקסימלי של מידות כבודת היד לא יעלה על 115 ס"מ. כבודה במשקל העולה על 8 ק"ג ובמקרה שלא יהיה מקום בתא הנוסעים, תועבר הכבודה לבטן המטוס. נוזלים בכבודת היד יש לאחסן היטב. כמו כן נא קחו בחשבון כי נוזלים בתכולה מעל ל100 מ"ל, יכולים לא להיות מורשים להעלאה בכבודת היד, הדבר אמור בעיקרו לגבי הטיסה חזרה ארצה.  חפצים כגון מספריים, סכינים, כלי נשק וכדומה, לא יהיו מורשים כלל להעלאה.

כבודה הנכנסת לבטן המטוס

מחיר הכרטיס כולל הכנסת כבודה לבטן המטוס הינה ללא עלות נוספת ולו בלבד שמידות ומשקל המזוודה יהיה בממדים הבאים:

סה"כ אורך + רוחב + גובה = 158 ס"מ משקל מותר: 20 ק"ג.
במידה והנכם טסים עם תינוק, תותר כבודה נוספת בסך 10 ק"ג, כאשר סך המידות המקסימלי (אורך + גובה + רוחב) לא יעלה על 115 ס"מ.

כבודה עודפת הנכנסת לבטן המטוס

במידה שאתם זקוקים לכבודה נוספת מעבר לאמור לעיל ועל מנת למנוע אי נעימות בעמדת הצ'ק אין, מומלץ להסדיר זאת מראש בשלב ההזמנה ובתיאום טלפוני עמנו. הכנסת כבודה נוספת כרוכה בתשלום נוסף ויש יש לבדוק זאת טלפונית.

מקרים של כבודה שלא הגיעה ליעדה או נזק

במקרים של חוסר בכבודה או נזק, יש לפנות אלינו תוך 7 ימים מיום קרות המקרה. יש לצרף את המסמכים הבאים : כרטיסי טיסה,  כרטיסי עלייה למטוס, פתקית אישור העלאת הכבודה הניתנת בעמדת הצ'ק אין  דו"ח אובדן או דו"ח נזק משדה התעופה.

זמני התייצבות לטיסה

זמני התייצבות לטיסה

בטיסה מישראל לקרואטיה זמן ההתייצבות לטיסה בדלפקי הבידוק הינו 3:30  שעות לפני ההמראה. עמדת הבידוק והצ'ק אין נמצאים בטרמינל 3. זמן ההתייצבות לטיסה מקרואטיה לישראל הינו כשעתיים  לפני שעת הטיסה. במידה ונוסע החמיץ את טיסתו כתוצאה מאי הגעה בזמן, הרי שהנוסע לא יהיה זכאי להחזר כספי כלשהו.

נוסעים מיוחדים

נוסעים בעלי צרכים מיוחדים מיוחדים

טיסה עם תינוק

כרטיס טיסה לתינוק מחוייב בעלות של 180 $ וזאת ללא מושב.

נשים הטסות במצב הריון

נשים בהריון ללא סיבוכים ובריאות תקינה רשאיות לטוס ולו בלבד שטיסת החזרה אינה חלה  מעבר לשבוע ה-34 להריון. במצב של הימצאות בהריון מעבר לשבוע 28, חובה להציג מסמך רפואי מוסמך שנכתב עד 48 שעות לפני מועד הטיסה ותקף עד לתאריך טיסת החזרה. מסמך זה צריך לכלול מידע לגבי גיל ההריון ומאשר כי אין מניעה לטוס בזמן הריון. המסמך יהיה תקף גם לטיסה החוזרת, בתנאי שתאריך החזרה אינו מעבר לשבוע ה-34 להריון.

לעזרה מיידית מיועץ התקשרו עכשיו
צור איתנו קשר

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון:
03-516-7181

או באמצעות הטופס מטה


  CROATIA AIRLINES ISRAEL

  מצא טיסה המתאימה לך