מידע חשוב לנוסע

לקוחות יקרים,

להלן מידע חשוב למזמינים כרטיסי טיסה בחברת Croatia Airlines

כרטיס טיסה

דמי ביטול ושינוי

עד 14 ימי עסקים מיום ההזמנה ולו בלבד שתאריך הטיסה לא חל בתוך 7 ימי עסקים מיום ההזמנה והימים אינם ימי מנוחה,יחולו דמי ביטול בסך 100ש"ח לנוסע או % 5 ממחיר העסקה הנמוך מבין השניים (בהתאם לחוק הגנת הצרכן).הודעה על ביטול צריכה להתקבל למייל שכתובתו: yael@croatiaairlines.co.il

במצבים שאינם נכללים במסגרת חוק הגנת הצרכן לעיל  יחולו דמי הביטול הבאים :
1.ביטול עד 60 ימי עסקים ממועד הטיסה יחולו דמי ביטול בסך  % 25  ממחיר הכרטיס.
2.ביטול מ  59 ועד 40 ימי עסקים ממועד הטיסה יחולו דמי ביטול בסך % 50 ממחיר הכרטיס.
3.ביטול מ  39  ימי עסקים ועד מועד הטיסה כולל אי הופעה, יחולו דמי ביטול בסך % 100ממחיר    הכרטיס.

דמי שינוי

דמי שינוי  150$  לאדם.

הנחיות הקשורות ליציאה מישראל, כניסה לקרואטיה וחזרה לישראל בשל נגיף הקורונה

מידע כללי

מידע בדבר התמודדות עם נגיף הקורונה מתעדכן מעת לעת הן על ידי רשויות מדינת ישראל והן על ידי הרשויות בקרואטיה ובאחריות הנוסעים להתעדכן במידע זה, נכון לתאריך 03-05-22 אין כלל הנחיות באשר לכניסה לקרואטיה. באשר ליציאה וכניסה חזרה למדינת ישראל יש להתעדכן באתר משרד הבריאות. כמו כן מידע נוסף ניתן לקבל בשגרירות קרואטיה בישראל טל: 050-7322918 כתובת מייל: croemb.israel@mvep.hr.

מקומות ישיבה

מקומות ישיבה

הזמנת מקומות ישיבה

ניתן להזמין מקומות ישיבה במטוס הן בהזמנה טלפונית והן דרך אתר האינטרנט. עלות הזמנת מקומות ישיבה הינה 15 $ לנוסע לכיוון.

הזמנת מקומות ישיבה מועדפים

ניתן להזמין מקומות ישיבה מועדפים קרובים לדלת הקדמית של המטוס  ב- 3  השורות הראשונות, בעלות של 30 $ לנוסע לכיוון. נוסע עם תינוק, וכן נוסע המבקש כיסא גלגלים לא יוכלו לשבת בשורה 1,2 ולא בשורות 10,11,12.

אוכל במטוס

אירוח במטוס

הטיסה אינה כוללת ארוחות, אולם במהלך הטיסה מוגשת שתייה קלה וכמו כן ניתן לרכוש מספר פריטי מזון, מידע נוסף תוכלו למצוא בחוברת הנמצאת בכיס המושב.

כבודה

כבודה

כבודת יד

הנכם רשאים לקחת בצמוד אליכם כבודת יד במשקל שאינו עולה על 8 ק"ג וזאת ללא תשלום נוסף. כבודה זו תאוחסן בתאים המיועדים לכך מעל המושב או מתחת למושב שלפניכם. המידות המותרות הנן עד 56 ס"מ אורך, 45 רוחב, 25 ס"מ עומק (כולל גלגלים, ידיות, כיסי צד וכו'). סך מקסימלי של מידות כבודת היד לא יעלה על 115 ס"מ. כבודה במשקל העולה על 8 ק"ג ובמקרה שלא יהיה מקום בתא הנוסעים, תועבר הכבודה לבטן המטוס. נוזלים בכבודת היד יש לאחסן היטב. כמו כן נא קחו בחשבון כי נוזלים בתכולה מעל ל100 מ"ל, יכולים לא להיות מורשים להעלאה בכבודת היד, הדבר אמור בעיקרו לגבי הטיסה חזרה ארצה. חפצים כגון מספריים, סכינים, כלי נשק וכדומה, לא יהיו מורשים כלל להעלאה.

כבודה הנכנסת לבטן המטוס

מחיר הכרטיס כולל הכנסת כבודה לבטן המטוס הינה ללא עלות נוספת ולו בלבד שמידות ומשקל המזוודה יהיה בממדים הבאים:

סה"כ אורך + רוחב + גובה = 158 ס"מ משקל מותר: 20 ק"ג. במידה והנכם טסים עם תינוק, תותר כבודה נוספת בסך 10 ק"ג, כאשר סך המידות המקסימלי (אורך + גובה + רוחב) לא יעלה על 115 ס"מ.

כבודה עודפת הנכנסת לבטן המטוס

במידה שאתם זקוקים לכבודה נוספת מעבר לאמור לעיל ועל מנת למנוע אי נעימות בעמדת הצ'ק אין, מומלץ להסדיר זאת מראש בשלב ההזמנה ובתיאום טלפוני עמנו. הכנסת כבודה נוספת כרוכה בתשלום נוסף ויש יש לבדוק זאת טלפונית.

מקרים של כבודה שלא הגיעה ליעדה או נזק

במקרים של חוסר בכבודה או נזק, יש לפנות אלינו תוך 7 ימים מיום קרות המקרה. יש לצרף את המסמכים הבאים : כרטיסי טיסה, כרטיסי עלייה למטוס, פתקית אישור העלאת הכבודה הניתנת בעמדת הצ'ק אין דו"ח אובדן או דו"ח נזק משדה התעופה.

זמני התייצבות לטיסה

זמני התייצבות לטיסה

בטיסה מישראל לקרואטיה ולאור מצב התורים החריג בנתב"ג מומלץ להגיע לשדה התעופה לא פחות מ 4 שעות לפני מועד ההמראה. עמדת הבידוק והצ'ק אין נמצאים בטרמינל 3.
בטיסה חזור מקרואטיה לישראל מומלץ להגיע לשדה התעופה בזאגרב כשעתיים וחצי לפני שעת הטיסה. במידה ונוסע החמיץ את טיסתו כתוצאה מאי הגעה בזמן, הרי שהנוסע לא יהיה זכאי להחזר כספי כלשהו.

נוסעים מיוחדים

נוסעים בעלי צרכים מיוחדים מיוחדים

טיסה עם תינוק

כרטיס טיסה לתינוק מחוייב בעלות של 180 $ וזאת ללא מושב.

נשים הטסות במצב הריון

נשים בהריון ללא סיבוכים ובריאות תקינה רשאיות לטוס ולו בלבד שטיסת החזרה אינה חלה  מעבר לשבוע ה-34 להריון. במצב של הימצאות בהריון מעבר לשבוע 28, חובה להציג מסמך רפואי מוסמך שנכתב עד 48 שעות לפני מועד הטיסה ותקף עד לתאריך טיסת החזרה. מסמך זה צריך לכלול מידע לגבי גיל ההריון ומאשר כי אין מניעה לטוס בזמן הריון. המסמך יהיה תקף גם לטיסה החוזרת, בתנאי שתאריך החזרה אינו מעבר לשבוע ה-34 להריון.

לעזרה מיידית מיועץ התקשרו עכשיו
צור איתנו קשר

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון:
03-516-7181

או באמצעות הטופס מטה


    CROATIA AIRLINES ISRAEL